Daha Fazla Müşteri için Daha İyi Web Siteler

Web Sitesi Geliştirme Hizmetimiz

Daha Fazla Müşteri için Daha İyi Web Siteler

Web sitesi geliştirme hizmetlerinde asıl hedef, organik trafik çekerken ihtiyacınız olan potansiyel müşteri kitlesini yakalamaktır. Antepsoft, web sitenizi en etkili şekilde geliştirerek işletmenizin online platformda büyümesine katkı sağlar. Online marka değerinizi yükseltmek ve web sitesi geliştirme proje planınızı oluşturmak için sabırsızlanıyoruz. Web sitenizin sayfa tasarımı, görsel tasarımları, dosya sıkıştırma teknikleri, arama motoru performansı, güvenlik altyapısı ve mobil uygunluğu gibi birçok konuda en iyi noktaya ulaşması için web sitesi geliştirme hizmetlerimizden yararlanın.

İçerik Kraldır! İçeriklerinizi Geliştiriyoruz

Her web sitesi için en önemli temel unsurlardan birisi içeriktir. Google gibi dünyaca ünlü arama motorlarından trafik çekmenizi sağlayan, web sitenizi ziyaretçi ile buluşturan ve işletmenizle iletişim kurmak gibi aksiyonları ziyaretçiye aldıran temel şey içeriktir. Bir ziyaretçinin hizmetlerinizle ilgilenmesini sağlamak adına web sitenizin en etkili şekilde içerikler barındırması gerekir. Web sitesinin her yönden içerik kalitesinin en iyi seviyeye ulaşması için Antepsoft uzman ekibi ile itinalı bir şekilde çalışmaktayız. Web sitenizin içerik geliştirme aşamasında mükemmeli yakalamak adına beyin fırtınası yapılmalı ve pik nokta yakalanmalıdır.

Sürekli Güncel Kalmak için Web Sitenizi Geliştirin

Başarılı bir web sitesi yönetmek ve hizmetlerinizle ilgilenen ziyarerçileri sitenize çekebilmek için sitenin güncel ve dinamik olması gerekmektedir. Güncel kalmak, yeni trendleri yakalamak web sitesi geliştirme konusunda önemli hususlardan biridir. Sitenizde sektörünüze göre güncel bilgiler barındırmak istiyorsanız Antepsoft size en iyi çözümleri sunar. İşletmelerin web sitelerine makale, blog yazısı, görsel veya diğer değişiklik taleplerine yanıt verirken sektörünüzde liderliği hedefliyoruz.

Profesyonel Anlayışa Sahip Uzmanlarımız Desteğe Hazır

Dijital pazarlama teknikleri gibi konularda sürdürülebilir hizmet anlayışına sahip Antepsoft, web sitesi geliştirme konusunda her zaman bir adım öndedir. Web sitenizin Gaziantep’ten Türkiye’ye, Türkiye’den tüm dünyaya açılması için gereken tüm hedef stratejilerini sizin için belirliyoruz. Web sitenizi geliştirmek, potansiyel müşteri kitlenizi ve satışlarınızı arttırmak istiyorsanız size en uygun çalışma planını oluşturarak işe başlarız. Proje yönetimi konusunda şeffaf ilkelerimiz, başarıya ulaşırken sizi aydınlatacak ve her adımda işbirliği içerisinde bir çalışma ortamı yaratacak. Antepsoft web site geliştirme uzmanlarımız markanızı bir adım öteye taşımak için hazır.

Sınırsız Sayfa ve İçerik

Hazır site aracı ile dilediğiniz kadar yeni sayfa ve içerik oluşturabilirsiniz. Yayınladıktan sonra bu sayfaları tekrar düzenleyip yeniden yayınlayabilirsiniz.

Otomatik Kurulum

Tasarım şablonlarını seçip düzenlemeye başlayabilir, sitenizi yayınlayabilirsiniz.

Multimedia Desteği

Sitenizi zenginleştirmek için Video, Flash, Resim veya Youtube gibi kaynaklardan, Google Adsense desteğinden kolayca faydalanarak sitenize ekleyebilirsiniz.

Modüler Yapı

Sistem modüler şekilde tasarlandığı için istediğiniz objeyi sürükleyip bırakabilirsiniz Konumunu ayarlayıp kilitleyin hepsi bu kadar basit.

Peryodik Yedekleme

Hosting paketleriniz periyodik olarak yedeklenerek herhangi bir veri kaybında son yedek kurulur ve websitenizi ücretsiz olarak tekrar aktif hale getirebilirsiniz.

Tümleşik Mail ve Anti Spam

Siteniz ile epostalarınız tümleşik çalışır. Bunun için bir ayarlama yapmanıza gerek kalmaz. Ayrıca Antispam desteği alabilirsiniz.

Web Siteniz için Güzel Tasarımlar
  • Özelleştirilebilir Tasarım
  • %100 Türkçe Panel
  • Çoklu Dil Desteği
  • 7/24 Destek
  • SSD Disk Altyapısı
Portfolyo