Antepsoft E-Ticaret Sistemi Geliştirme Hizmetimiz

Online Satış

e-ticaret Nedir? Eticaret Sitesi Yaptırma

Elektronik ticaret ya da kısaca e-ticaret, 1995 yılından sonra İnternet kullanımının artmasıyla ortaya çıkan, ticaretin elektronik ortamda yapılması kavramıdır.
Mal ve hizmetlerin üretim, tanıtım, satış, sigorta, dağıtım ve ödeme işlemlerinin bilgisayar ağları üzerinden yapılmasıdır. Elektronik ticaret, ticari işlemlerden biri veya tamamının elektronik ortamda gerçekleştirilmesi yoluyla reklam ve pazar araştırması, sipariş ve ödeme, teslimat olmak üzere üç aşamadan oluşmaktadır.

Yaratıcı ve Modern Tasarım

Çevrimiçi pazarlama kavramının aralıksız genişlemesi ve internetin yaygınlaşmasıyla birlikte, çevrimiçi ödeme işlemleri aracılığıyla bir dizi ürün ve hizmete online olarak erişilebilmektedir. E-Ticaret Sistemi Geliştirme Hizmeti son zamanlarda çevrimiçi satışların düşüşe uğradığı perakende tüccarla karşılaştırıldığında büyümesi nedeniyle özellikle küçük ve orta ölçekli işletmeler için zorunlu hale geldi.

Kullanıcı Odaklı Yüksek Verimli Eticaret Sistemi

Kullanıcı dostu ürün yönetimi, çeşitli ödeme sistemleriyle entegrasyon ve tamamen güvenli bir müşteri alışveriş deneyimi ile beraber, güncellemesi kolay ölçeklenebilir e-ticaret siteleri geliştirmekte uzmanız. E-ticaret sitelerinin hazırlanması ve şekillendirilmesinde yıllardan beri süre gelen tecrübeli ekibimiz sayesinde, beklentilerini aşan ve yerel/global kitleye ulaşmanızı sağlayan mükemmel bir çevrimiçi deneyim ile sektörel çıtayı yükseltmenize yardımcı oluyoruz. Ayrıca E-Ticaret geliştirme uzmanlarından oluşan yetenekli ekibimiz yüksek etkili çözümler sunmaya yardımcı olmak için gayret ve tutku ile çalışmaktadır. Mevcut e-Ticaret mağazanızın potansiyelini bir sonraki seviyeye genişletmek veya yepyeni bir e-Ticaret uygulaması veya mağaza oluşturmak istiyorsanız, Antepsoft e-ticaret sistemi geliştirme hizmetlerimiz sayesinde profesyonel sektörel deneyiminizi oluşturmanıza yardımcı olacak çok çeşitli teknolojilerden yararlanmanızı sağlıyoruz.

E-ticaret Sistemi Geliştirme ve Hedeflendirmeleri

E-ticaret sitelerinin ziyaretçiyi içeride tutabilmek ve kullanıcı deneyiminin ön planlanda olmasını sağlayabilmek en önemli nokta olduğunun bilincindeyiz. Antepsoft e-ticaret sistemi geliştirme sürecimizi aşağıdaki hedeflendirmeler ile yönetiyoruz.

 • İhtiyaç Analizi ve Araştırma
 • Ürün Bilgi Yönetimi ve Üretim Planlaması
 • Dönüşüm Optimizasyonu
 • Kullanıcı Arayüzünün Yeniden Tasarlanması
 • UX Denetimi ve Yeniden Yasarımı
 • İş Süreçlerinde Dijital Dönüşüm
 • Retargeting Ürün Pazarlama Döngüsü
 • Sipariş Yönetimi
 • Satın Alma Yönetimi
 • Müşteri Desteği
 • Veri Analizi

E-ticaret Sistemi Geliştirme Hizmet Modelimiz

E-ticaret sektöründe lüks bir sistem ve kolay kullanım odaklı web sitesi rakiplerine oranla herzaman daha fazla talep almaktadır. Hızlı alışveriş deneyimini müşterilerinize sağlayabilmeniz için geliştirdiğimiz e-ticaret siteleri ile daha fazla başarı rasyosuna sahip olacaksınız.

Satışlarınızı ve ürünlerinizden elde edeceğiniz kârınızı artırmaya yardımcı olmak için güvenilir, güvenli ve hızlı ödeme almanızı sağlayacak her altyapıyı sistem entegrasyonlarımızda mutlaka kullanıyoruz. Profesyonel bir alışveriş deneyimi sunmaya yardımcı olmak için e-ticaret sitelerinin analizi detaylı bir şekilde yapılmaktadır.

Dikkat çekici çözümlerimiz, birden fazla siteyi yönetme mücadelesini ortadan kaldıracak ve dünya genelinde düzinelerce sitenin yönetimini basitleştirmeye yardımcı olacaktır. Mobil cihazlara özel e-ticaret çözümlerimizle, etkileyici mobil mağazalar oluşturmaya yardımcı oluyoruz.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz ?

Fikirlerinizi gerçek bir iş fırsatına dönüştürmenin en önemli yolu, size değer veren bir web tasarım firmasıyla çalışmaktan geçiyor. Antepsoft markası olarak Gaziantep eticaret sektöründe geliştirdiğimiz her e-Ticaret web sitesini esneklik ve kullanılabilirlik göz önünde bulundurularak oluşturuyoruz. Sektöre özgü ve uyumlu e-ticaret çözümlerimiz, potansiyel müşterilerimizin gereksinimlerini karşılamaktadır. Kusursuz ürün sayfaları ve ana sayfa tasarımları dahil tüm detayları hazırlamaktayız.

Mobil Uyumlu Gelişmiş Yönetim Paneli

Tüm Cihazlardan sitenizin yönetimini yapabilirsiniz.

Kampanya Modülü

Kampanya Modülü ile dilediğiniz ürünleri zaman sınırlı ve fiyat olarak yayınlayabilirsiniz

Sanal Pos Desteği

Tüm bankalarınsanal posları ve alternatif ödeme sistemleri ile kolayca entegre edilebilir.

Havale ve Eft Modülü

Havale ve Eft modülü ile ödemelerinizi alabilirsiniz.

Üye Yöentimi

Sitenize üye olan müşterilerinizin takibini yapabilirsiniz

Sipariş Modülü

Siparişlerinizi detaylı bir şekilde yönetibilirsiniz.

Eticaret Sitelermizin Diğer Özellikleri
 • Site Logosu, Açıklamaları, Seo Alanları Kontrolu
 • Banner Alan Yönetimi
 • Kargo Yönetimi
 • Site Haritası
 • Stok Yönetimi
Referanslarımız